شرکت ایکاپ کارش را با دستچینی از بهترین خودروهای روز دنیا شروع کرده است. خودروهایی که رونمایی از آنها تنوع و قدرت انتخاب در بازار خودرو را برای شما به ارمغان می‌آورد. با فصل جدید همکاری پژو و ایران خودرو، حالا ما به عنوان شرکت مشترک ایران خودرو و پژو با نام “ایران خودرو اتومبیل پژو” یا همان ایکاپ  IKAP دست اتحاد به هم داده‌ایم و کارمان را در عرضه خودرو با محصولات جدیدی شروع کرده‌ایم که مطابق استانداردهای روز دنیا تولید می‌شوند.

اول تیر ماه ۱۳۹۵ بود که ایکاپ IKAP با برگزاری مجمع موسسین شروع به کار کرد تا تولید خودروهای برتر پژو را در ایران شروع کند. فعالیت ایکاپ علاوه بر تولید خودرو های CKD در راستای فروش خودرو های CBU نیز خواهد بود ، خودروهایی که پیش از ورود به بازار ایران، در دنیا از آنها استقبال شده است. از جمله؛ پژو۲۰۸، پژو ۳۰۱ و همچنین پژو ۲۰۰۸ که کمی پس از تولید در پژو به ایران می‌آید. این فعالیت‌ها برای ما توام با لذت است چرا که باعث تحقق بخشی از خواسته‌های خریداران از بازار خودرو خواهد بود. با این حال اهداف ما زمانی برآورده خواهد شد که رضایت شما را جلب کنیم.

چشم‌انداز فعالیت ما، تولید با کیفیتی است که خاطرات خوبی از این خودروها برای شما به جای بگذارد. به همین دلیل است که نهایت دقت را در فعالیت‌هایمان داریم و همه چیز را مطابق با استانداردهای جهانی پیش می‌بریم و با کیفیت اروپایی ارائه می‌کنیم. مشتریان ایکاپ، علاوه بر بهره مندی از خودرو های روز دنیا که با کیفیت جهانی تولید شده اند، زیر چتر حمایت خدمات پس از فروش و تامین قطعات اصل در نمایندگی های منتخب مجاز ایران خودرو قرار دارند.  پیش‌بینی کرده‌ایم به ظرفيت توليد سالانه‌ دویست هزار دستگاه خودرو و استفاده از دانش و فناوري توليد در بالاترین سطح برسیم، همراه با خدماتی که بی‌وقفه ادامه پیدا می‌کند.

همانطور که مهندس هاشم یکه زارع مدیر عامل وقت شرکت ایران خودرو اشاره کردند، موتور محصولات تولیدی در ایکاپ، بالاترین سطح استاندارد های جهانی را خواهد داشت، بنابراین امکان صادرات این محصولات به همه جای دنیا وجود دارد و این نشانگر یکی دیگر از اهداف تشکیل ایکاپ است: صادرات. با تولید خودروهایی با سطح كيفيت اروپايي برای صادرات از ایران  که ۳۰ درصد از توليدات مشترك ما خواهد بود، ایران به هاب منطقه‌ای صادرات پژو تبدیل خواهد شد. رویدادی که برای صنعت ایران و پژو برد-برد محسوب می‌شود و هدف آن تعامل دراز مدت است.

کیفیت، مزیتی است که ما خود را متعهد به حفظ آن می‌دانیم تا حق انتخاب شما را در بازار خودرو افزایش بدهیم. همان طور که کارلوس تاوارس مدیرعامل گروه PSA گفته است: «مسئولیت شماره یک ما راضی کردن مصرف کننده ایرانی است و در همه محصولات و برندهایی که وارد می‌‏کنیم، مدرن بودن، ایمنی و حفاظت از محیط زیست را در نظر داریم. »

آغاز فعالیت ما تنها قدم اول در رسیدن به هدف است. ایکاپ زمانی به اهدافش می‌رسد که رضایت شما را جلب کرده باشد.

شرکت ایکاپ مفتخر است که به تمامی تعهدات خود عمل کرده و خودروهای ثبت نامی خود را تا آخرین مورد تحویل مشتریان محترم داده و همچنان با ارائه خدمات پس از فروش مناسب و با کیفیت و تأمین قطعات و لوازم یدکی، در راستای رضایت مشتریان گرامی کوشا است.

اسکرول به بالا