پژو 508  وارداتی معادل 5 سال یا 150000 کیلومتر( هرکدام زودتر فرا برسد) و برای رنگ و بدنه 5 سال
پژو 301 وارداتی 2 سال یا 40000 کیلومتر(هرکدام زودتر فرا برسد) و برای رنگ و بدنه 3 سال
پژو 2008 تولید داخل 2 سال یا 40000 کیلومتر (هرکدام زودتر فرا برسد) و برای رنگ و بدنه 3 سال

بازه انجام سرویس های دوره ای برای:
پژو 2008 هر 5000 کیلومتر یا 6 ماه (هر کدام زودتر فرا برسد) با توجه به استفاده از موتور توربو
پژو 508 هر 5000 کیلومتر یا 6 ماه (هر کدام زودتر فرا برسد) با توجه به استفاده از موتور توربو
پژو 301 هر 10000 کیلومتر یا 12 ماه (هرکدام زودتر فرا برسد) با توجه به استفاده از موتور تنفس طبیعی
لازم به ذکر است خودروهایی که به مدت طولانی استفاده نگردند و در پارکینگ نگهداری شوند هم نیاز به تعویض روغن خواهند داشت. قابل توجه است پس از خارج شدن روغن از بسته بندی و قرار گیری در معرض هوا منجر به ماندگاری کمتر آن نسبت به وضعیت پلمپ خواهد بود.

روغن توتال کوارتز 10W40 فقط با فرمولاسیون جدید. این روغن با همکاری شرکت پژو و توتال فرانسه برای خودروهای موجود در ایران تست و برای محصولات شرکت ایکاپ توصیه شده است و فقط در نمایندگی های منتخب ایکاپ در سطح کشور توزیع می شود. روغن فقط در نمایندگی های مجاز و منتخب ایکاپ باید تعویض شود. با توجه به اقلیم هر کشور (دما، رطوبت، ارتفاع و …) و همچنین کیفیت سوخت و نوع جاده روغن موتور توصیه شده توسط پژو در کشورهای مختلف متفاوت است.

برای 508 و 2008 بنزین سوپر ، برای 301 وارداتی بنزین معمولی ، بدون هیچگونه افزودنی و تقویت کننده و مکمل و غیره. در هر یک از مدل های نام برده شده در صورت استفاده از بنزین معمولی گارانتی محصول باطل نمی شود و خطری سلامتی موتور خودرو را تهدید نمی کند و صرفا بنزین معمولی موجب افت نسبی راندمان موتور می گردد. 

مقادیر در کنار درب راننده  با توجه به نوع استفاده قابل مشاهده است.
 پژو 2008: در حالت بار کم چهار چرخ 220 کیلو پاسکال و در حالت وجود بار زیاد چرخ های جلو 220 و چرخ های عقب 260 کیلو پاسکال
پژو 508: در حالت  بار کم چرخ های جلو 240 و چرخ های عقب 220 کیلو پاسکال و در حالت وجود بار زیاد چهار چرخ 240 کیلو پاسکال
پژو 301: در حالت بار کم هر چهار چرخ 220 کیلو پاسکال و در حالت وجود بار زیاد چرخ های جلو 230 و چرخ های عقب 250 کیلو پاسکال

با توجه به سیستم چند رسانه ای این خودرو امکان اتصال به گوشی هوشمند و استفاده از امکاناتی نظیر برنامه های نقشه  (نظیر  Google Map) فراهم است در گوشی های اندرود قابلیت اتصال به سیستم پخش با استفاده از برنامه اتو اندروید و کابل اصلی گوشی فراهم می گردد و در گوشی های آیفون تنها کافیست گوشی را با کابل اصلی به سیستم پخش خودرو متصل نمایید. جهت اطلاعات بیشتر به فایل آموزشی درج شده در سایت ایکاپ و ایرانخودرو مراجعه کنید. لازم به ذکر است GPS به صورت آفلاین در این خودرو تعریف نشده است.

با استفاده از بلوتوث می توانید به سیستم پخش خودرو متصل و برای گوش دادن به موسیقی و یا برقراری ارتباط تلفنی استفاده نمایید. در صورت تمایل برای استفاده از بعضی نرم افزارهای سازگار بین گوشی و سیستم پخش خودرو می توانید در گوشی های اندروید آخرین ورژن اتو اندروید را دانلود و بر روی گوشی نصب نمایید و با استفاده از کابل اصلی گوشی آن را به سیستم پخش خودرو متصل نمایید توجه داشته باشید سیستم عامل گوشی باید آخرین ورژن بوده و زبان گوشی انگلیسی باشد برای گوشی های اپل تنها کافیست گوشی را با کابل اصلی به سیستم پخش متصل نمایید.

در حال حاضر شرکت ایکاپ دارای 69 نمایندگی منتخب از نمایندگی های گروه صنعتی ایران خودرو در سراسر کشور می باشد و در هر استان حداقل یک نمایندگی وجود دارد که فهرست آنها از طریق سایت های شرکت ایران خودرو ، ایکاپ و ایساکو و کانال های اطلاع رسانی ایکاپ منتشر شده است.

تنها تغییراتی در خودرو مجاز می باشد که اطلاعیه فنی در مورد آن برای نمایندگی های مجاز ایکاپ صادر شده باشد هر گونه تغییر در پیکربندی ECU  مانند فعال کردن آپشن های اضافه  و یا تغییر سایز رینگ و لاستیک و موارد مشابه بدون وجود اطلاعیه فنی غیر مجاز می باشد و عواقب این تغییرات متوجه مشتری خواهد بود.

برای دریافت اطلاعات مختلف در خصوص محصولات ایکاپ و یا ثبت شکایت با شماره تلفن 096440 تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا